FIZJOTERAPIA

Oczywiście nie mogliśmy o tym zapomnieć! Na naszym obiekcie macie do dyspozycji wysokiej klasy specjalistów, którzy w razie potrzeby uśmierzą Wasz ból oraz poprowadzą odpowiednią rehabilitację.

BartłomieJ
Gerjatowicz

Do fizjoterapii podchodzę z ogromną pokorą i szacunkiem – w końcu polega ona na leczeniu drugiego człowieka.

Uparcie dążę do podnoszenia swoich kompetencji oraz rozszerzam swoją wiedzę na temat ludzkiego ciała, w tym anatomii, fizjologii oraz biomechaniki narządu ruchu uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach oraz przeglądając artykuły naukowe.

Pracując jako fizjoterapeuta oraz trener, oprócz terapii ruchem, mam szansę i przyjemność edukować szerokie grono pacjentów i klientów na temat bólu, z którym się borykają czy pracy układu mięśniowo-szkieletowego człowieka.

lub wyślij zapytanie

Krzysztof
Nawrocki

Swoją przygodę fizjoterapeuty rozpocząłem 7 lat temu jako fizjoterapeuta/trener na siłowni pomagając ludziom w osiąganiu swoich wyznaczonych celów.

Sam jako fizjoterapeuta nie czuje się kimś kto leczy czy uzdrawia, a raczej doradza, czuję się “przewodnikiem” po naszym ciele.

Zalecam co robić, podpowiem czego unikać oraz manualnie lub za pomocą innych metod pomogę w osiągnięciu celu terapeutycznego, ale zawsze najważniejsza jest współpraca.

lub wyślij zapytanie

Paweł
Krokosz

Z każdym rokiem moje podejście do pracy z człowiekiem, znaczenie interwencji fizjoterapeutycznej czy postrzeganie procesu kontuzja-rehabilitacja-powrót do pełnej sprawności ulegają ewolucji.

W mojej 7 letniej przygodzie z zawodem z bliska obserwowałem zarówno wyczynowy sport na najwyższym poziomie jak i imponującą determinację zawodników-amatorów.

Na co dzień w szerokiej perspektywie stykam się z rehabilitacją ortopedyczną jak również pomagam pracownikom biurowym umęczonym statyką i bezruchem.

lub wyślij zapytanie