O NAS

Projekt Move&Fight to coś więcej niż klub sportowy. Oddajemy Wam do użytku miejsce, które się wyróżnia na tle innych kompleksem swoich usług. M&F to przede wszystkim atmosfera , którą budujecie Wy! Nasza wyjątkowa społeczność!

Niespełna 1000m2 powierzchni
podzielone na trzy strefy

Strefa siłowa, na której śmiało zadbacie o swoja sylwetkę, a kadra naszych trenerów personalnych pomoże Wam osiągnąć w jak najszybszym czasie pożądane efekty. Wyposażenie strefy to wolne ciężary oraz brama 6-stanowiskowa.

Strefa treningu funkcjonalnego wyposażona w bramę Rig, Ergometry, bieżnie beznapędowe, AirBike oraz Skiergi. Tutaj Nasi wykwalifikowani trenerzy poprowadzą zajęcia CrossFit, Treningu funkcjonalnego, Stretching&Mobility oraz Kettlebells.

Strefa fight podzielona na dwa wielkie elementy. Pierwszym z nich jest strefa sportów uderzanych na której znajdziemy klatkę MMA oraz worki bokserskie. Odbędą się tutaj zajęcia Boksu, Kickboxingu oraz MMA. Druga to mata zapaśnicza, która została przygotowana przez profesjonalną firmę zgodnie z najwyższymi standardami, daje ona gwarancję wysokiego komfortu na treningach Zapasów oraz BJJ. Dodatkowo wieczorami będą się tam odbywać zajęcia z stretchingu, aby zadbać o Wasze zmęczone ciało po wyczerpujących treningach.

Na naszym obiekcie funkcjonuje dobrze przygotowany FITBAR, który zadba o uzupełnienie odpowiednich makroskładników po każdej sesji oraz zaopatrzy Was w napoje oraz suplementy tuż przed. Oferujemy również możliwość zjedzenia ciepłego FIT posiłku - dla zabieganych klubowiczów.

Parking przed klubem daje ogromny komfort Naszym klubowiczom, nie musicie się martwić ze nie macie gdzie zostawić swojego samochodu.

Tutaj nie zabraknie atrakcji!
Wspólne wyjazdy, szkolenia, seminaria i warsztaty!
Najlepsza atmosfera! Miejsce dla każdego!